Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Inwestorzy wybierają elewacje drewniane z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. Elewacje drewniane na co dzień spotykamy w nowoczesnych osiedlach, obiektach handlowych i biurowych, prywatnych rezydencjach. Proponujemy elewacje drewniane z wybranych europejskich, amerykańskich i afrykańskich gatunków drewna:
Cedr kanadyjski (łac. Thuja plicata) jest idealnym drewnem do zastosowania na elewację. Cedr wzrasta w surowym klimacie podbiegunowym. Cedr jest drewnem bardzo lekkim, o bardzo wysokich walorach estetycznych (drewno cedrowe jest zasadniczo pozbaw

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej ekspozycja mebli krajowych i zagranicznych producentów odbędzie się w dniach od 3 do 6 czerwca 2009 w Poznaniu.

Czytaj całość...

Home > O nas
Welcome to the Frontpage
O nas PDF Drukuj Email
 Projekt KOMPANIA DRZEWNA jest skierowany do wszystkich, którzy we współdziałaniu widzą szanse dla swojej firmy. Nie mamy konstytucji i programu, zawieramy sojusze wtedy gdy chociaż dwóch z nas widzi sprawę podobnie. Zrobiliśmy już dużo, również Ty możesz zrobić jeszcze więcej dzięki KOMPANII, nie wahaj się i przystąp do nas.

 

Kompania Drzewna na targach Index w Dubaju.


Kompania Drzewna zaprezentowała się na targach Index, odbywających się w Dubaju w dniach 17-19 września 2019 r., na stoisku regionalnym województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Firma przedstawiła swoje produkty, m.in. usługi kompleksowej obsługi inwestycji z zakresu handlu oraz wykonawstwa: podłóg, elewacji, konstrukcji drewnianych, projekt „Stare drewno - nowe życie. Inteligentny recykling”, usługi zarządzania, konsultingu i ekspertyz w obszarze rynku i przemysłu drzewnego.

Dodatkowe informacje:

Strona projektu: https://markaw.pl/pl_PL/index-

Strona targów: https://www.indexexhibition.com/

 „Przedsięwzięcie realizowane było w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.”

 

ZAPYTANIE

Reklamy

Reklama

Rynek

Na jakie tematy poszukujesz informacji?
 

Reklamy Google

DREWNO - ! informacje !

Ulti Clocks content

Prezentacje

Ankieta

Jakie parkiety lubisz?
 

Nasi Partnerzy

Zapraszamy:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

We have 5 guests online

Z Galerii KOMPANII

elewacje_9_20090508_1741892914.jpg


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme, postgresql create user. Valid XHTML and CSS.