Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Inwestorzy wybierają elewacje drewniane z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. Elewacje drewniane na co dzień spotykamy w nowoczesnych osiedlach, obiektach handlowych i biurowych, prywatnych rezydencjach. Proponujemy elewacje drewniane z wybranych europejskich, amerykańskich i afrykańskich gatunków drewna:
Cedr kanadyjski (łac. Thuja plicata) jest idealnym drewnem do zastosowania na elewację. Cedr wzrasta w surowym klimacie podbiegunowym. Cedr jest drewnem bardzo lekkim, o bardzo wysokich walorach estetycznych (drewno cedrowe jest zasadniczo pozbaw

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej ekspozycja mebli krajowych i zagranicznych producentów odbędzie się w dniach od 3 do 6 czerwca 2009 w Poznaniu.

Czytaj całość...

Home > Kompania Drzewna na targach Design Inspire w Hongkongu
Honk Kong 2017 Drukuj Email


Kompania Drzewna na targach Design Inspire w Hongkongu.

Kompania Drzewna zaprezentuje się na targach Design Inspire, odbywających się w Hongkongu w dniach 7-9 grudnia 2017 r., na stoisku regionalnym województwa Wielkopolskiego.

Firma przedstawi swoje produkty, m.in. usługi kompleksowej obsługi inwestycji z zakresu handlu oraz  wykonawstwa: podłóg, elewacji, konstrukcji drewnianych, projekt „Stare drewno - nowe życie. Inteligentny recykling”j, usługi zarządzania, konsultingu i ekspertyz w obszarze rynku i przemysłu drzewnego.

Targi Design Inspire to międzynarodowa wystawa kreatywności i projektowania, zorganizowana we współpracy z Business of Design Week (BODW).

Dodatkowe informacje:

Strona Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego:

http://iw.org.pl/hong-kong-chiny-7-9-grudnia-2017-r-wnetrza-przyszlosci-2/

Strona targów:

http://www.hktdc.com/ncs/designinspire2017/en/main/index.html

„Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.”

 

 

DREWNO - ! informacje !

Ulti Clocks content

Prezentacje

Ankieta

Jakie parkiety lubisz?
 

Nasi Partnerzy

Zapraszamy:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

We have 11 guests online

Z Galerii KOMPANII

elewacje_1_20090508_1188158451.jpg

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme, postgresql create user. Valid XHTML and CSS.