Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Inwestorzy wybierają elewacje drewniane z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. Elewacje drewniane na co dzień spotykamy w nowoczesnych osiedlach, obiektach handlowych i biurowych, prywatnych rezydencjach. Proponujemy elewacje drewniane z wybranych europejskich, amerykańskich i afrykańskich gatunków drewna:
Cedr kanadyjski (łac. Thuja plicata) jest idealnym drewnem do zastosowania na elewację. Cedr wzrasta w surowym klimacie podbiegunowym. Cedr jest drewnem bardzo lekkim, o bardzo wysokich walorach estetycznych (drewno cedrowe jest zasadniczo pozbaw

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej ekspozycja mebli krajowych i zagranicznych producentów odbędzie się w dniach od 3 do 6 czerwca 2009 w Poznaniu.

Czytaj całość...

Home > O Drewnie > Europejskie > Świerk
Świerk Drukuj Email

 

Zastosowanie: jako drewno okleinowe, przeważnie na okleiny skrawane; drewno odpowiednie do wyposażenia wnętrz, na okładziny; drewno konstrukcyjne na cele budowlane zewnętrzne i wewnętrzne; na podłogi i schody; w budownictwie wodnym, w górnictwie i budowie mostów; drewno specjalne na maszty, instrumenty muzyczne (drewno rezonansowe), wełnę drzewną, skrzynki; dla przemysłu celulozowo-papierniczego, płyt wiórowych i pilśniowych.

 
Ulti Clocks content

Prezentacje

Ankieta

Jakie parkiety lubisz?
 

Nasi Partnerzy

Zapraszamy:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

We have 7 guests online

Z Galerii KOMPANII

elewacje_7_20090508_1946724927.jpg

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme, postgresql create user. Valid XHTML and CSS.